Új korszak kezdődik az oktatásban – megszűnik a pedagógusok teljesítményértékelése
Szeptembertől megszűnik a pedagógusok teljesítményértékelési rendszere Magyarországon. A kormány szerint a változás jelentősen csökkenti a tanárok adminisztratív terheit, miközben több idő maradhat az oktatási és nevelési feladatokra.
Olvass tovább



